دهمین کارگاه وکیل حرفه ای (مهارت های بنیادین وکالت)

فیلم و فایل‌های متنی طبق شرایط و مقررات سایت دادبانان، در اختیار دانش‌پذیران گرامی قرار می‌گیرد.

% 100 آنلاین
% آفلاین
% حضوری
تعداد کلی جلسات 16 جلسه
مدت دوره 48 ساعت
تاریخ بسته 1403/02/11 الی 1403/04/10
با ارائه مدرک پایان دوره

دهمین کارگاه وکیل حرفه ای (مهارت های بنیادین وکالت) با دادبانان

با ارائه گواهی پایان دوره از آموزشگاه دادبانان دانا


هدف از برگزاری دهمین کارگاه وکیل حرفه ای (مهارت های بنیادین وکالت):

فعالیت حرفه ای به عنوان وکیل حرفه ای دادگستری، نیازمند مهارت های عملی متعددی است؛ از جمله این مهارت ها، نگارش قرارداد حق الوکاله با موکل، نحوه کار با سامانه خودکاربری وکلا جهت ثبت دادخواست و لوایح، فراگیری تکنیک های تنظیم دادخواست و لوایح مؤثر، فن دفاع شفاهی در جلسه دادگاه، و به ویژه وصول طلب موکل است؛ همچنین یکی از راه های ارتقای مهارت های وکیل حرفه ای، آشنایی با تجربیات حاصل از پرونده های قضایی است که گاهی ممکن است چندین سال به طول انجامد و متضمن نکات ارزشمندی باشد که در طول چند ساعت قابل بیان باشد و وکیل را در مدت کوتاه تری به وکیل مجرب تر تبدیل کند؛ در این راستا، دادبانان مبادرت به برگزاری دهمین دوره وکیل حرفه ای با محوریت آموزش مهارت های بنیادین وکالت به شرح زیر نموده است.


عناوین دوره‌های دهمین کارگاه وکیل حرفه ای:

لایحه نویسی و فن دفاع

دادخواست نویسی

نکات حرفه ای تنظیم قراردادهای حق الوکاله ، آموزش کار با سامانه خودکاربری وکلا


با عنایت به تفاوت آشکار میان آموزش های دانشگاهی و مهارت های مورد نیاز وکیل، هدف از برگزاری کارگاه مهارت های بنیادین وکالت، ارتقای مهارت وکلا و کارآموزان وکالت جهت ارائه خدمات با کیفیت در کسوت حرفه وکالت است.


اساتید دهمین کارگاه وکیل حرفه ای:

 • هادی خسروسرشکی (خسروی)
 • استاد وحید فقیهی محمدی
 • دکتر رحمان عمروانی


ساعت برگزاری وکیل حرفه ای (مهارت های بنیادین وکالت):

روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 18 الی 21


تلفن پشتیبانی:

📲09104502525

⁦☎️⁩02122585550


برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به شماره 09104502525 در واتساپ، تلگرام یا بله و ایتا پیام دهید.

برای ثبت نام کافیست دکمه افزودن به سبد خرید را انتخاب کنید ، پس از وارد کردن شماره تماس و کدپیامک ارسال شده و تکمیل نام و نام خانوادگی و ایمیل (در صورتی که برای بار اول وارد سایت دادبانان می شوید)، به درگاه بانکی برای پرداخت مبلغ ثبت نام هدایت می شوید و پس از تراکنش ثبت نام شما انجام می شود. دقت کنید پر کردن قسمت اطلاعات تکمیلی در داشبورد جهت صدور مدرک پس از ثبت نام الزامی است. برای شرکت در کارگاه نیز کافیست روی سایت ورود (لاگین) کنید، داشبورد را انتخاب و دوره مدنظر را از لیست دوره های من در داشبورد انتخاب و در روز و ساعت برگزاری کلاس دکمه ورود به کلاس آنلاین را انتخاب کنید. برای مشاهده فیلم و فایل جلسات دوره هم، فردای روز برگزاری به داشبورد خود مراجعه و از سرفصل سمت راست داخل دوره مدنظر خود در داشبورد روی عنوان جلسه کلیک و از فیلم و فایل متنی آن جلسه استفاده کنید.

توضیحات بیشتر
قیمت اصلی دوره 5,000,000 تومان
قیمت خرید بسته 3,500,000 تومان

نظرات

 • profile
  مریم ابراهیمی

  سلام وقت بخیر؛ بعنوان پذیرفته شده ی ۱۴۰۲ کانون وکلای دادگستری، پیشنهادتون برای بنده شروع از این نقطه و شرکت در کارگاه مهارت های بنیادین هست یا احیاناً نیاز به پشت سر گذاشتن پیش نیاز هستش؟

 • profile
  ادمین دادبانان

  سلام، پکیج بنیادین برای شما مناسب هست و پیش‌نیازی ندارد ولی گذراندن پکیج جامع پرورش مشاور حقوقی هم، برای تمام افراد حقوقی، از پایه تا پیشرفته حتما توصیه می‌شود. 🌹

دوره ها و بسته های پیشنهادی